poniedziałek, 6 lipca 2015

Cellulit odwieczny problem kobiet

Ponieważ wiem, że mojego bloga czyta wiele kobiet, postanowiłem dziś poświęcić tego posta właśnie w szczególności im :) Drogie Panie tak marudzicie ciągle na ten wasz cellulit, tak się użalacie nad sobą, bo macie pomarańczową skórkę i przez to źle wyglądacie w bikini, a najlepszego sposobu na walkę z cellulitem nie znacie! ;)

Body-wrapping to rewolucyjny zabieg, który pomoże wam w tani i szybki sposób pozbyć się cellulitu z każdej części ciała! Jeśli jeszcze o nim nie słyszałyście, to nawet mi się tutaj w komentarzach nie przyznawać! To ja facetem jestem i wiem takie rzeczy, a wy? Hehe, żartuję oczywiście, nie każdy musi być zaraz omnibusem. Po to macie mnie! :)

Ale przejdźmy do konkretów! Kiedyś body-wraping był zabiegiem, który można było wykonać tylko w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i oczywiście wybulić się z kasy. Teraz czasy się zmieniły i mało kto daje zarobić kosmetyczkom, przyjemniej w tej kwestii, bo skoro mamy możliwość za niewielka kwotę zrobić taki zabieg w domu, to kto by latał do salonu piękności! Bodywraping jest zabiegiem niezwykle skutecznym i niezwykle prostym do wykonania. Już mówię na czym polega i co trzeba zrobić. Kupujecie w sklepie internetowym folię do owijania ciała i koncentrat wyszczuplający do zabiegów antycellulitowych – to wasze pierwsze zadanie i pierwszy krok do jędrnego ciała bez cellulitu. Raz w tygodniu wieczorową porą bierzecie ciepły prysznic, po prysznicu smarujecie ciało zakupionym koncentratem, owijacie się folią i mykacie do łóżeczka oglądać wasz ulubiony serial. Po serialu idziecie się rozwinąć z tego śmiesznego kokona i czekacie na efekty. Oczywiście nie pojawią się od razu! Dajcie sobie czas! Myślę, że 4-6 zabiegów powinno już dać wyraźnie cellulitowi w kość.

Takie zabiegi wyszczuplające typu body-wrapping to nie jest jakieś super odkrycie. To po prostu dobrze dobrany kosmetyk, który wnika w głąb waszej skóry i rozbija cząsteczki tłuszczu, a wszystko to robi pod wpływem temperatury. Gdy nałożycie koncentrat na skórę poczujecie mrowienie i gorąco – to właśnie oznacza, że zabieg działa! Wypróbujcie body-wrappingu! Moja siostra jest zadowolona i go wszystkim koleżankom poleca :)

1 komentarz:

  1. Ja też polecam body wraping :) Oczywiście z duetem sportowym! :) Polecam np. ćwiczenia na matach gimnastycznych czy wybranie się w ogóle na salę, gdzie są piękne lustra do sal fitness, gdzie możemy na siebie patrzeć i porównywać postępy :-)

    OdpowiedzUsuń